Jsem Andrea,

Mým cílem je pomáhat klientům, aby se stali nejlepší možnou verzí sebe sama, a k tomu mohou vést různorodé cesty.

Sportu a zdravému životnímu stylu jsem se věnovala od útlého věku, a proto pro mě byla starost o mé tělo přirozená. Náročná sportovní příprava si ale v 19 letech vybrala svou daň, a to ve formě velmi intenzivních bolestí kolen. Poté, co jsem skoro rok navštěvovala jednoho lékaře za druhým bez výsledku zlepšení mého zdravotního stavu, jsem se rozhodla, že si zkusím pomoci sama a absolvovala jsem kurzy National academy of physical culture a následně National personal training institute US. Velmi záhy jsem pochopila, že to, co naše tělo a mysl ovlivňuje, není jen pohyb, ale také prostředí, ve kterém žijeme, jídlo, které jíme, lidé, kterými se obklopujeme…
Začala jsem se proto o tělo zajímat komplexněji. Mým cílem bylo co nejvíce pochopit fungování lidského těla, jeho anatomie i biochemie, a porozumět souvislostem. Uvědomila jsem si, že cesta ke zdraví se nachází v celostním přístupu.

Rozhodla jsem se tedy pro studium Clinical nutrition na Da Vinci College of Natural Medicin obor Clinical Nutrition a Live blood analysis. Zde jsem pochopila, jak je pravdivý pojem „Jsme to, co jíme“. Jídlo a pití ovlivňuje náš organismus, mysl, chemickou rovnováhu, hormonální produkci a vůbec celý náš život více, než si dokážeme uvědomit. Pokud se naučíme poslouchat své tělo a dávat mu vše, co potřebuje, stane se z něj dokonalý nástroj. Ve své profesní činnosti se proto snažím klienty co nejvíce seznámit se svým fyzickým já. Ukazuji jim fakta o stavu jejich organismus a současně jim představím cestu, která vede k vytvoření své nejlepší možné verze.

Někdo potřebuje zhubnout, jiný zase přibrat a další je například vrcholový sportovec a potřebuje pomoci se svým pohybovým aparátem. Ve všech těchto oblastech klientům pomáhám a využívám přitom různorodé nástroje a metody, které jsou ideální na zvolenou problematiku. Pomohu vám zbavit se přebytečných kilogramů a dostat se do své nejlepší možné verze. Od komplexní analýzy složení těla, přes vypracování detailního jídelníčku, nastavení sportovní aktivity až po kontrolní měření, analýzy kapky krve apod.

Ať už řešíte jakoukoliv situaci, máte stravovací omezení, nebo preferujete vegetariánskou a veganskou stravu, ozvěte se mi. Mohu vám slíbit individuální přístup a podporu na vaší cestě, a to bez zázračných prášků a doplňků stravy.