Jídelníček na míru


Jídelníček na míru

Správná strava je pro naše tělo zcela nezbytná. Ať už chceme zhubnout, nebo naopak váhu nabrat, když hodně sportujeme, případně když nás zajímá celkové ideální fungování organismu. Každá z těchto situací je ovšem odlišná a vyžaduje samostatný přístup.

Připravuji komplexní jídelníčky na míru, které odrážejí vaši současnou situaci a cíl, k němuž chcete dospět. Při tvorbě jídelníčku mimo jiné pracuji s těmito nástroji:

  • analýza těla pomocí přístroje Bodystat,
  • analýza kapky krve,
  • dotazník věnovaný vašemu zdravotnímu stavu a životnímu stylu,
  • analýza dosavadního stravování, a další.

Díky těmto nástrojům zjistíme například důležité informace o vašem těle, kolik a jaké živiny dostává, jestli, a případně jaké, děláte chyby ve stravování.

Jídelníčky, které pro vás vytvořím, zohledňují váš celkový zdravotní stav. Ať už chcete například zhubnout či přibrat, zaměříme se spolu na to, abyste nejen dobře vypadali, ale abyste se také dobře cítili. Vytvořím pro vás jídelníčky, jejichž cílem je, aby váš zdravotní stav i celkový stav vašeho organismu, byly v co nejlepší možné formě

Součástí jídelníčku získáte přehledný grafický zpracovaný váš minulý a nově nastavený režim. Včetně detailních informací o správném množství i poměru živin (bílkovin, tuků a sacharidů) a samozřejmě budou zahrnuty i informace o celkovém energetickém denním příjmu. 

Jídelníčky vytvářím tak, aby vám ponechaly co největší flexibilitu. Sami si tak navolíte různá jídla, která můžete libovolně kombinovat.

Pro objednání jídelníčku na míru, případně bližší informace, mne kontaktujte.