Analýza dosavadního stravování


Analýza dosavadního stravování

Chceme-li žít zdravě, vyhnout se chybám, které aktuálně děláme a začít naplno se zdravým životním stylem, je nezbytné udělat tzv. analýzu stravování. Díky této analýze odhalíme nedostatky, kterých se dopouštíte a vy se jich budete moci vyvarovat.

Jak analýza dosavadního stravování probíhá

Zcela první krok je na klientovi. Než dorazí na konzultaci, zapisuje si po dobu 7 dní vše, co sní a vypije. V této části je potřeba být skutečně upřímný a nic nezatajovat. Tyto informace následně detailně vyhodnotím pomocí profesionálního softwaru NutriPro Expert, a společně s klientem si pojmenujeme nedostatky, které se v dosavadním stravování objevovaly. Současně si také ukážeme, na co je nutné se zaměřit při přípravě stravovacího plánu.

Mnoho lidí se trápí, protože nedokáže zhubnout, dělají si starosti se svou váhou, ale přitom se dopouští chyb, o kterých ani nemusí vědět. Díky analýze stravování všechny tyto situace odhalíme a vy budete moci žít zdravěji a při tom se zbytečně neomezovat. 

Analýza stravování je vhodná pro všechny, kdo chtějí zhubnout, ujistit se, že jedí zdravě a dopřávají svému tělu vše, co potřebuje. Pro analýzu vašeho stravování mne kontaktujte a domluvíme se na dalším postupu.