Analýza dosavadního stravování

Prvním krokem k nastartování nového životního stylu je analýza nedostatků toho předchozího. Ještě před první návštěvou podrobně zapisujete vše co sníte a vypijete za 7 dní. Následně jídelníček do detailu vyhodnotím a společně se zaměříme na nedostatky v dosavadním stravování. Pro analýzu stávajícího jídelníčku používam software NutriPro Expert, který detailně porovná výstupy z vašeho jídelníčku s doporučenou denní davkou pro širokou řadu nutrientů. Z výstupů je hned jasně vidět, kde děláte největší chybu a na co se nejvíce zaměříme při sestavování nového stravovacího plánu na míru.

Analýza dosavadního stravování vám může výrazně pomoci s novým jídelníčkem. Zahoďte za hlavu neustálé starosti se svou váhou a nechte si poradit. 

S analýzou dosavadního stravování u různých osob bude možné odrazit se ode dna. I Vy můžete začít žít zdravěji a při tom se zbytečně neomezovat. Moderní metody pro nastavení ideálních jídelníčků pro muže i ženy jsou již velmi pokročilé a díky sofistikovaným přístrojům je možné provést měření různých tělesných parametrů či funkcí. Na základě analýzy bude navrhnut jídelníček, který pro vás bude zcela komplexní, při tom podpoří štíhlou linii.